APIE MUS

Redlaw yra advokatų kontora, įsikūrusi pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Lietuvoje, kur amžių istorija ir dabartis susijungia į unikalią visumą.

Redlaw – Jūsų problemų sprendimų namai. Redlaw klientas žino, kad šiuose namuose patikėta teisinė problema bus išspręsta, o ramus, bet reiklus Redlaw teisininkų tonas leis jam ramiai laukti problemos sprendimo rezultatų.

Redlaw komanda specializuojasi daugumoje Lietuvos Respublikos teisės sričių, įskaitant mokesčių, civilinę ir baudžiamąją teisę. Mes mylime iššūkius ir neatsisakome spręsti nestandartinių situacijų. Taigi, neabejokite ir patikėkite savo problemas Redlaw komandai.

Reda Kurlavičienė
Reda Kurlavičienė | Advokatė – vadovaujančioji partnerė

r.kurlaviciene@redlaw.lt


Reda – advokatė, kuriai rūpi kliento problemos ir kuri gyvena kliento rūpesčiais kol juos išsprendžia. „Viskas arba nieko“ – tai galėtų būti Redos šūkis, apibūdinantis pasitelkiamas priemones ir būdus tikslu pašalinti kliento rūpesčius. Plačiau

Dėl tokio požiūrio į problemos sprendimą advokatė meistriškai geba sukurti su klientu ryšį, grįstą betarpišku kliento pasitikėjimu, kuriam gyvuoti dešimtmetį, nėra riba.

Jau daugiau kaip dvidešimt metų Reda ne tik sprendžia klientų mokesčių planavimo bei nepagrįsto apmokestinimo klausimus, tačiau padeda ir kitose teisės srityse: civiliniuose ginčuose, baudžiamosiose bylose. Advokatė spręsdama problemas nedaugžodžiauja – ji aktyviai dirba su klientu, perskaito ir revizuoja kiekvieną kliento pateiktą dokumentą, o tai leidžia nuo pat pirmo žingsnio suformuoti teisinę poziciją, kuri nebesikeičia viso ginčo metu. Toks nuoseklumas ir dėmesys kiekvienai detalei leidžia advokatei ne tik pasiekti reikšmingų pergalių atstovaujant klientus, bet ir formuoti teisės aiškinimo bei taikymo praktiką Lietuvos teismuose.

Redos profesionalumas ir šiltas, kupinas supratingumo, bendravimas leis Jums pasijusti kaip namie, o Redlaw taps jūsų problemų sprendimo namais.

Praktikos sritys: įmonių teisė; atstovavimas civilinės bei darbo teisės ginčuose; mokesčių teisė, konsultavimas mokesčių planavimo ir optimizavimo klausimais; baudžiamoji teisė.

Suskleisti
Eglė Beržinskaitė
Eglė Beržinskaitė | Advokatė

e.berzinskaite@redlaw.lt


Eglė – advokatė, kuriai nėra pralaimėtų bylų. Šios advokatės nebaugina ginčai, kurių pergale niekas netiki, jų imasi drąsiai ir ryžtingai, kadangi svarbiausia jai yra padėti klientui. Plačiau

Kiekvieno kliento problemą advokatė sprendžia nuosekliai – žingsnis po žingsnio, kol problemos nebelieka, nes Eglė puikiai žino, kaip svarbu yra nepasiduoti ir siekti užsibrėžtų tikslų. „Jeigu gali apie tai svajoti, vadinasi gali tai padaryti“ – žodžiai, taikliai apibūdinantys Eglės charakterio savybes, o Eglės užsispyrimą bei atkaklumą iliustruoja ir jos karjera, kurią ji advokatų kontoroje pradėjo dar studijų metais administratorės pozicijoje, o dabar jau penkti metai yra praktikuojanti advokatė.

Iš viso jau beveik dešimti metai teisinio darbo praktikos kai Eglė, pasitelkdama savo profesines žinias ir įžvalgas, keliauja kartu su klientais jų problemų išsprendimo link: civiliniuose ginčuose, sudarant sutartis bei vedant derybas. Ši advokatė yra profesionali pagalba klientui gaunant licencijas, taip pat kuriant verslus bei juos plėtojant. Eglės gebėjimas įsiklausyti bei suprasti, leidžia klientams mielai patikėti savo problemas ir rūpesčius jai, o jos užsispyrimas ir atkaklumas veda jos klientus į pergales.

Praktikos sritys: teisminiai ginčai, įmonių teisė, komercinė ir sutarčių teisė, nekilnojamojo turto ir statybų teisė, šeimos teisė.

Suskleisti
Rolandas Balčikonis
Rolandas Balčikonis | Ekspertas – asocijuotas partneris

r.balcikonis@redlaw.lt


Rolandas – įmonių susijungimų ir įsigijimų bei sutarčių teisės ekspertas. Mokėsi Niujorko Universiteto Stern verslo mokykloje, Mykolo Riomerio Universitete, Vytauto Didžiojo ir Kauno Technologijos universitetuose. Yra įgijęs teisės mokslų daktaro, o taip pat finansų ir bankininkystės bei marketingo magistrų išsilavinimą. Plačiau

Per daugiau kaip dvidešimt teisinio darbo metų dalyvavo dešimtyse Lietuvos ir užsienio įmonių įsigijimų ir pardavimų, gamybos įmonių pertvarkymų, finansavimo pritraukimų (įskaitant įmonių listingavimą), stambių nekilnojamo turto ir naujos gamybos išvystymo projektų. Turi sukaupęs didelę patirtį sėkmingai išsprendžiant įvairaus pobūdžio akcininkų ginčus.

Mano, kad darbštumas, atjauta, kruopštumas ir kantrybė, sąžiningumas ir narsa turi lydėti kiekvieną mūsų gyvenimo žingsnį.

Praktikos sritys: tarptautiniai sandoriai, įmonių susijungimai ir įsigijimai, sandorių struktūrizavimas, akcininkų konfliktai, sutarčių teisė, įmonių teisė, nekilnojamojo turto teisė.

Suskleisti
Rūta Laurinkė
Rūta Laurinkė | Advokato padėjėja

r.laurinke@redlaw.lt


JAV aukščiausiojo teismo teisėjas yra pasakęs: ,,Jokia kita teisės šaka nepaliečia tiek daug žmogaus gyvenimo aspektų kaip mokesčių teisė. Ši teisės šaka niekada nebus paprasta, bet galima stengtis, kad nebūtų per daug sudėtinga“. Rūta Laurinkė yra advokato padėjėja, kuri rūpinasi klientų problemomis taip, kad ši misija kaskart būtų įgyvendinta. Plačiau

Studijuojant universitete Rūtos pasirinkta teisės šakos specializacija buvo mokesčių teisė. Tad dar studijuojant pradėtos kaupti žinios, o po to ir jų gilinimas užsiimant teisine praktika šioje specifinėje teisės srityje, lėmė Rūtos iškeltą tikslą – kad kiekvienas klientas ir ne tik, susiduriantis su mokesčių teise, suprastų to susidūrimo priežastis ir pas Rūtą atėjęs su problema išeitų be jos.

Rūta pasižymi atsakingu ir rūpestingu požiūriu į kliento sprendžiamus klausimus. Dėmesys detalėms ir smulkmeniškumas, bet tuo pačiu gebėjimas matyti visumą, leidžia nuodugniai išanalizuoti situaciją ir klientui pristatyti alternatyvius problemos sprendimo būdus. Turint šias savybes Rūta geba klientams sukurti komfortišką teisinį aiškumą atliekamų kontrolės veiksmų metu ir ikiteisminėje ginčų nagrinėjimo stadijoje, padeda atlikti ne retai keblius veiksmus, susijusius su mokestinių prievolių tinkamu įgyvendinimu, rasti atsakymus ir priimti efektyvius bei ekonomiškus klientams sprendimus. Tad kiekvienas Redlaw klientas gyvenimiškose situacijose susidūręs su sudėtinga mokesčių teisės šaka ir patikėjęs problemą Rūtai gali jaustis ramus.

Praktikos sritys: mokesčių teisė, muitų teisė, administracinė teisė. Konsultavimas mokesčių teisės klausimais, klientų atstovavimas mokesčių administratoriui atliekant kontrolės veiksmus, ikiteisminiuose mokestiniuose ginčuose, derybose su mokesčių administratoriumi. Klientų atstovavimas savivaldos ir valstybės institucijose, administracinių ginčų komisijoje.

Suskleisti
Vilmantas Rastenis | Advokato padėjėjas

v.rastenis@redlaw.lt


Vilmantas mano, kad tikras profesionalas sudėtingus dalykus gali paaiškinti paprastai. Todėl jis stengiasi klientams suteikti kuo daugiau informacijos apie atliekamus veiksmus, jų naudą ir riziką. Vilmantas skatina klientus aktyviai dalyvauti procese ir priimti sprendimus remiantis ne emocijomis, o visapusišku situacijos vertinimu. Plačiau

Uždavę jam klausimą apie bylos perspektyvas visada išgirsite atsakymą: vienas iš dviejų – arba laimėsim, arba ne, tačiau taip pat sulauksite ir išsamaus paaiškinimo, kodėl kiekviena smulkmena gali pasukti bylą kita kryptimi. Dėl to Vilmantui nėra iš anksto laimėtų ar pralaimėtų bylų – jis skiria maksimalų dėmesį ir deda visas pastangas užtikrinti kliento interesų atstovavimą nepriklausomai nuo, kokia palanki ar sudėtinga gali būti situacija. 

Iki prisijungdamas prie Redlaw komandos Vilmantas profesinę patirtį kaupė Lietuvos Aukščiausiajame Teisme, kuriame dirbo su sunkiausiomis ir rezonansinėmis bylomis, prisidėjo prie teismų praktikos formavimo ir turėjo galimybę mokytis iš aukščiausio lygio teisės profesionalų. Ilgametė Vilmanto patirtis Lietuvos teismų sistemoje leidžia jam ne tik aiškiai ir logiškai pagrįsti kliento poziciją, bet ir numatyti, kokius argumentus pateiks priešinga pusė, todėl panaudodamas stiprius teisinio ir loginio argumentavimo įgūdžius jis visada vienu žingsniu lenkia oponentus.

Praktikos sritys: baudžiamoji teisė, baudžiamasis procesas, administraciniai nusižengimai, darbo teisė

Suskleisti
Guostė Ramaneckaitė
Guostė Ramaneckaitė | Biuro vadovė

g.ramaneckaite@redlaw.lt


Guostė – biuro vadovė, kuriai vadovavimo patirtis aptarnavimo srityje, sukaupta Lietuvoje bei užsienyje, tapo neatsiejama gyvenimo dalimi. Organizuotumas, komunikabilumas ir atsidavimas darbui – tai pagrindiniai principai, kuriais vadovaujantis Guostė kiekvieną dieną užtikrina sklandų biuro veikimą. „Raktas į sėkmę – tai žmonių, su kuriais dirbi, laimė“, – sako Guostė. Plačiau

Guostė puikiai išmano komandinio darbo svarbą ir skiria individualų dėmesį kiekvienam klientui ir kolegai. Ji puikiai įvaldžiusi meną spręsti kasdienius iššūkius su šypsena ir būti patikima atrama visai komandai. Guostė demonstruoja aukštą kompetenciją ne tik efektyviai valdant teisinių dokumentų srautus ir užtikrinant sklandžią administracinių procesų eigą, bet ir sugebėjimą motyvuoti bei įkvėpti komandą, siekiant bendrų tikslų. Guostės profesionalumas bei gebėjimas rasti asmeniškai pritaikytus sprendimus kiekvienai situacijai daro ją ne tik vertinga komandos nare, bet ir biuro širdimi, palaikančia gerai sutelktos organizacijos pulsą, už ką Guostė yra stipriai vertinama jos kolegų.

Suskleisti
contact image